d7d1091c31ce91baa25790a0d2c6b670

Anna Fibak

Niewiele do szczęścia potrzeba: trochę piasku, morza, nieba…

Jan Izydor Sztaudynger

Jestem niezależną konsultantką public relations. Specjalizuję się w zarządzaniu kontaktami z mediami i doradztwie strategicznym PR. Prowadzę szkolenia z kształtowania wizerunku osób, firm i instytucji, wystąpień publicznych, relacji z mediami, komunikacji w sytuacjach kryzysowych. Dewiza mojej działalności brzmi: „Porozmawiajmy – wspólnie znajdziemy rozwiązanie”.

W pracy cenię staranność, doświadczenie i „szósty zmysł”. Prywatnie najważniejszy jest dla mnie czas, który mogę poświęcić bliskim.

Jestem pozytywnie zakręcona na punkcie sportu. Gram w siatkówkę i pływam. Kibicuję, bez względu na porę dnia i nocy, naszym siatkarkom i siatkarzom. Pochłaniam książki – najchętniej polską prozę współczesną i biografie. Jako skandynawistka z wykształcenia, mam słabość do Skandynawii. Bliska jest mi jej oszczędna estetyka i uporządkowanie.

 

Fibak PR
anna@fibak.pl
www.fibak.pl

 


 

34bc212bbe6caedcd1b58c7085a16d10

Iwona Flis

Szukaj możliwości.

Jestem wiceprezeską Stowarzyszenia „Wolna Przedsiębiorczość”, które jest organizacją pozarządową, działającą na rzecz rozwoju małych i średnich firm. Stowarzyszenie istnieje od 1995 roku. Realizuje projekty doradcze, szkoleniowe i informacyjne wspierające małe i średnie przedsiębiorstwa oraz osoby rozpoczynające działalność gospodarczą. Większość oferowanych przez nas usług współfinansowana jest ze środków Unii Europejskiej. Jako wiceprezeska stowarzyszenia specjalizuję się w planowaniu i zarządzaniu projektami.

Prywatnie interesuję się literaturą science fiction i astronomią. Lubię podróżować. Zależy mi na tym, by wykorzystać jak najlepiej swój czas. Czerpię radość z życia i staram się robić coś sensownego – realizować ciekawe wyzwania i osiągać ambitne cele, które zostawiają po sobie coś dobrego dla innych. Chcę się rozwijać i znajdować szczęście i spełnienie w rodzinie, wśród przyjaciół i w pracy zawodowej.

 

Stowarzyszenie „Wolna Przedsiębiorczość”
iwona.f@swp.gda.pl
www.swp.gda.pl

 


 

14dfe6a89479257de32f584dbd0832c6

Marzena Gadomska

W pracy liczy się to, by mieć wokół siebie kilku sprawdzonych przyjaciół. Ludzi, których szanujesz, by mieć pewność, że będziecie razem również w chwilach trudnych.

Richard Branson

Jestem właścicielką firmy, która zajmuje się sporządzaniem ekspertyz ekonomiczno-finansowych, sprawozdań oraz dokumentów finansowych. Prowadzimy też dla naszych klientów pełen zakres księgowości. Moją specjalnością jest zarządzanie finansami przedsiębiorstwa – w szerokim aspekcie.

Moją pasją jest komunikacja empatyczna. Uważam, że w życiu najważniejsza jest rodzina, przyjaciele i partnerzy zawodowi.

 

BCS Kompleksowa Obsługa Biznesu
doradca@bcs-obslugabiznesu.pl
www.bcs-obslugabiznesu.pl

 


 

29ee53602cb3311f00dc49360fbe2305

Danuta Giecołd-Gębska

Idź przez życie tak, aby ślady Twoich stóp przetrwały Cię.

Ks. bp. Jan Chrapek

Od 25 lat jestem właścicielką i dyrektorem firmy, która specjalizuje się w małej poligrafii. Naszym klientom oferujemy kserokopie czarno-białe i kolorowe, wydruki wielkoformatowe, skanowanie i laminowanie, wizytówki i pieczątki. Drukujemy ulotki, broszury, listowniki i ozdobną galanterię papierniczą. W naszej ofercie są też plotowanie i wykonywanie tablic reklamowych oraz archiwizacja i oprawianie dokumentacji. Prowadzimy też pełen zakres ubezpieczeń TUiR Warta.

W pracy cenię jakość i profesjonalizm. Dbam o dobre warunki pracy i edukację załogi. Moją pasją jest turystyka. Chętnie podróżuję po kraju i za granicą. Lubię piesze wędrówki po górach i wyprawy kajakowe. Moje prywatne priorytety to rodzina i pomoc charytatywna.

 

DANEX – Studio Graficzne
studio@danexsopot.pl
www.danexsopot.pl, www.gebscy.pl

 


 

 Marzena Anna Grochowska

Marzena Anna Grochowska

Szczęście to jedyna rzecz, która się mnoży, jeśli się ją dzieli.

Autor: Albert Schweitzer

Trenerka biznesu z rekomendacją I stopnia PTP, life coach, szkoleniowiec. Absolwentka Akademii Medycznej w Bydgoszczy, Wyższej Szkoły Bankowej w Gdańsku,  Gdańskiej Wyższej Szkoły Humanistycznej, Akademii Trenerów Biznesu w Katowicach. Specjalista do spraw kompetencji miękkich w biznesie. Szczególnie bliskie obszary to zarządzanie zasobami ludzkimi, zarządzanie talentami, motywowanie, sprzedaż, rozwój osobisty. Poszukuję innowacyjnych rozwiązań  w biznesie oraz nowych sposobów docierania do ludzi. Pasjonuję się ludźmi, posiadam otwarty styl komunikowania się oraz motywowania ludzi do osiągania celów i brania za nie odpowiedzialności. Trenerstwo i Coaching to  nie tylko moja praca, to przede wszystkim moja pasja.

Doświadczenie zawodowe to korporacje farmaceutyczne/Bonne Sante sp. zo.o., Bristol Myers Squibb Polska, Convatec Polska.

Jestem właścicielką firmy szkoleniowej GET CHOICE .  W pracy stawiam na ludzi i ich talenty, bo to największy kapitał i skarb każdego przedsiębiorstwa.

Prywatnie zakochana jestem w  żeglarstwie i podróżach na koniec świata. Mówią o mnie wulkan pozytywnej energii, dynamit radości i optymizmu.  

 

GET CHOICE MARZENA ANNA GROCHOWSKA
biuro@getchoice.pl
www.getchoice.pl

 


 

7442d60d903217cb24a740b79d01a760

Joanna Kaszubowska

Żeby coś się zdarzyło, żeby mogło się zdarzyć i zjawiła się miłość – trzeba marzyć.

Jonasz Kofta

Jestem właścicielką firmy realizującej projekty szkoleniowo-doradcze. Specjalizujemy się w kreowaniu wizerunku firm i ich pracowników. Nasz klient wie, jak obsłużyć drugiego klienta, jak identyfikować się z firmą, jak się prezentować i jak osiągać cele.

Szczególnie polecaną przez nas formą pracy jest One2One. To indywidualne szkolenia połączone z formą coachingu. Tu pracujemy z i nad człowiekiem. Doświadczenie pokazuje, iż tego typu rozwiązanie jest najbardziej efektywne. To właśnie w kontakcie jeden do jednego buduje się wzajemne zaufanie, rozwiązuje problemy, rozwija potencjał i osiąga sukcesy.

Największą wartością w moim życiu jest rodzina, a pasją pływanie – w każdej postaci.

 

UNIQUE SELLING POINT Szkolenia i Doradztwo
biuro@uspoint.pl
www.uspoint.pl

 


 

4b2d31a54037dd989d1de60bf8970d2b

Joanna Krajniak-Strużyna

Szczęśliwy jest człowiek, który w życiu nie tylko cieszy się, ale też ma z czego się cieszyć

Władysław Tatarkiewicz

Jestem Dyrektorem Regionu w Towarzystwie Ubezpieczeń i Reasekuracji WARTA. Odpowiadam za sprzedaż produktów ubezpieczeniowych dystrybuowanych za pośrednictwem sprzedawców współpracujących z TUiR WARTA S.A. na wyłączność.

TUiR WARTA działa na polskim rynku od 1920 roku. Jest jedną z największych i najstarszych firm ubezpieczeniowych w Polsce. Domeną działalności firmy są ubezpieczenia majątkowe i osobowe dla klientów indywidualnych i korporacyjnych. Klientom indywidualnym towarzystwo oferuje m.in. ubezpieczenia komunikacyjne, majątkowe, osobowo-turystyczne i odpowiedzialności cywilnej. Firmom działającym w różnych branżach – poprzez produkty chroniące mienie, działalność oraz finanse przedsiębiorstwa – WARTA zapewnia specjalistyczną i kompleksową ochronę ubezpieczeniową, zgodną ze standardami Unii Europejskiej. Od wielu lat towarzystwo jest też liderem na rynku ubezpieczeń morskich i lotniczych.

 

Towarzystwo Ubezpieczeń i Reasekuracji WARTA S.A.
joanna.krajniak@warta.pl
www.warta.pl

 


 

f1656e10ebbf9c6e0d96aed62578d08f

Julia Lewandowska

Znajdź pracę, którą lubisz, a do końca życia nie będziesz musiał pracować.

Konfucjusz

Na co dzień pomagam ludziom znaleźć ich wymarzone cztery kąty. Jestem licencjonowanym pośrednikiem obrotu nieruchomościami, od kilku lat zajmuję się doradztwem w zakresie trójmiejskiego rynku mieszkaniowego oraz obrotem nieruchomościami inwestycyjnymi o wysokiej rentowności, współpracuję z doradcami finansowymi, co pozwala mi na kompleksowe doradztwo.

Jako rodowita gdańszczanka, patriotka lokalna i wiceprezes Stowarzyszenia Przyjaciół Oliwy, jestem zaangażowana w wiele inicjatyw lokalnych, szczególnie w mojej ukochanej Oliwie.

Uwielbiam podróże, moją pasję realizuję najczęściej poprzez zloty youngtimerów, a z wypraw przywożę inspiracje kulinarne. Zimową porą jeżdżę na łyżwach i nartach, latem chętnie spaceruję i pływam wpław, ale też próbuję bardziej ekstremalnych sportów…

 

Nr licencji pośrednika obrotu nieruchomościami: 16 218

 


 

Dżenia Maluszkiewicz.docx 

  Dżenia Sarpalius-Małuszkiewicz

Jeśli natrafiamy na trudności, na tak zwane życiowe schody, to warto pamiętać, że kiedy staniemy na ich szczycie, zobaczymy więcej.

Ewa Lipska (poetka)

Zawsze pracowałam z ludźmi i dla ludzi. Z wykształcenia jestem polonistką, ale ciekawość ludzi i ciągłe poszukiwania własnej drogi sprawiły, że zmieniłam swoje zainteresowania. Od wielu lat zajmuję się tematyką przedsiębiorczości. Ukończyłam podyplomowe studia na wydziale zarządzania i ekonomii Politechniki Gdańskiej. Dzięki nauce i pracy w Polsko-Szwajcarskim Projekcie dla Poparcia Wolnej Przedsiębiorczości w Polsce jestem trenerem przedsiębiorczości. Wdrażałam systemy zarządzania jakością ISO 9000 poprzez szkolenia i doradztwo w firmach MSP. Prowadziłam także, jako audytor zewnętrzny TUV Nord audyty wewnętrzne i zewnętrzne w firmach na zgodność z normą ISO 9001:2001. Kierowałam Akademią Rzemiosła, tworząc i realizując nowatorskie programy unijne, szkoląc przedsiębiorców (marketing, negocjacje, sprzedaż, zarządzanie jakością) oraz rowadząc nadzór nad przebiegiem przygotowania zawodowego w rzemiośle. Obecnie jestem niezależnym trenerem przedsiębiorczości i konsultantem. Współpracuję z organizacjami samorządu gospodarczego, stowarzyszeniami oraz urzędami pracy. Uczestnikom moich szkoleń i konsultacji staram się pokazać, że w biznesie, jak w życiu zdarzają się chwile dobre i złe, a walka z przeciwnościami losu często nas umacnia i pozwala iść dalej.

Prywatnie kocham zwierzęta i naturę. Dlatego od kilku lat mieszkam na wsi. Z dużą radością uprawiam ogród, a kiedy nadchodzi wiosna zachwycam się jego pięknem, gdy powoli budzi się z zimowego snu. Cieszę się, że tym pięknem mogę się dzielić z moimi bliskimi, którzy są dla mnie najwyższą wartością.

 

dzenia.maluszkiewicz@wp.pl

 


 

cba1d5d577a6a8a111b397a7d30cbb79

Irena Muszkiewicz-Herok

Klucz do sukcesu to nie informacje. To inni ludzie.

Lee Iacocca

Jestem prezesem zarządu Fundacji Gospodarczej. Instytucja, którą kieruję, zajmuje się promocją przedsiębiorczości oraz aktywizacją i poradnictwem zawodowym. Organizuje też szkolenia zawodowe, biznesowe i rozwoju osobistego. Swoim partnerom i klientom oferujemy również usługi informacyjne. Moją specjalnością są zarządzanie zasobami ludzkimi i zarządzanie projektami.

W życiu prywatnym najważniejsze są dla mnie: rodzina, wartościowe relacje interpersonalne oraz realizacja celów i marzeń. Lubię muzykę i film.

 
Fundacja Gospodarcza
fungos@fungo.com.pl
www.fungo.com.pl

 


 

_MG_5883

Ewa, Eleonora Osipowicz

„Kiedy się czegoś mocno pragnie, to cały wszechświat działa potajemnie na naszą korzyść”

Paulo Coelho

 

Od 20 lat jestem biegłym rewidentem, ekspertem podatkowym oraz Prezesem i wspólnikiem Kancelarii Ekonomiczno – Podatkowej Affluentia – Sp. z o.o. w Gdyni. Wspieram sport, poprzez członkostwo Kancelarii w Stowarzyszeniu Trefl Pomorze w Sopocie.

Moja Kancelaria prowadzi księgowość dla Firm, bada ich sprawozdania finansowe, sporządza audyty i ekspertyzy z dziedziny finansów, podatków, oraz rachunkowości, ocenia księgi podatkowe a także doradza i organizuje rachunkowość od podstaw dla firm rozpoczynających działalność gospodarczą.

Do każdego klienta podchodzę indywidualnie i wsłuchuje się w jego potrzeby. W oparciu o udzielone mi pełnomocnictwa reprezentuję swoich Klientów przed różnymi instytucjami, przejmuje także obsługę kontroli skarbowych i podatkowych. Pomagam w sporządzaniu różnych opracowań z dziedziny finansów, podatków oraz rachunkowości. Sporządzam wnioski do Ministra Finansów o udzielenie podatnikom indywidualnych interpretacji w dziedzinie prawa podatkowego.

Zajmuję się także doradztwem, szkoleniami i warsztatami we wskazanych zakresach.

Bardzo lubię swoją pracę, ponieważ stykam się z różnymi sytuacjami i problemami, bywam w wielu ciekawych miejscach, w których poznaję interesujących ludzi. Moja praca skłania mnie do ciągłego rozwoju zawodowego. W swoim życiu zawodowym i prywatnym stawiam na szczerość, obiektywizm, sprawiedliwość, odwagę, profesjonalizm oraz skuteczność.

Pozazawodowo lubię słuchać dobrej muzyki, czytać książki oraz spędzać czas na łonie przyrody, uprawiam nordic walking. Cenię sobie spotkania z ciekawymi ludźmi spoza dziedziny finansów, podatków i rachunkowości. Kibicuję kobiecej drużynie siatkarek Atom Trefl z Sopotu.

 

Kancelaria Ekonomiczno-Podatkowa AFFLUENTIA – Sp. z o.o.
ewa.osipowicz@affluentia.pl
www.affluentia.pl

 


 

ea13544e72f4de43a84868d0609d9da5

Alicja Reluga

Najlepiej jest być sobą – majestatycznym, prostym i prawdziwym.

Robert Browning

W swojej pracy zawodowej specjalizowałam się w organizacji i zarządzaniu podmiotami gospodarczymi, pogłębiając swoją wiedzę podczas studiów podyplomowych i menadżerskich. Przez 24 lata byłam dyrektorem, a później prezesem firmy, którą przeprowadziłam przez proces prywatyzacji. W kilkusetosobowej załodze blisko 90 procent stanowiły kobiety.

Uważam, że podstawowym zasobem każdej organizacji jest człowiek i jego praca. Kierując się tą myślą, nadal uczestniczę w działaniu firm, służąc praktyczną wiedzą i bogatym doświadczeniem.

Moją pasją są podróże. Lubię poznawać nowe kraje na różnych kontynentach – ich historię, kulturę i obyczaje. W życiu prywatnym ważna jest dla mnie rodzina oraz zawsze otwarte i pozytywne nastawienie do ludzi.

 

Alicja Reluga
alicja.reluga@neostrada.pl

 


 

7b9a7bc5a3fbc3eb0e03c164fffa635f

Marzena Sławińska

Profesjonalizm oraz rzetelność i zaufanie są wiodącą ideą w naszych działaniach.

W Emka 5 Biuro Rachunkowości Sp. z o.o. pełnię funkcję prezesa zarządu. Moja firma oferuje klientom prowadzenie pełnej księgowości, księgi przychodów i rozchodów, ryczałtu ewidencjonowanego, spraw kadrowo-płacowych oraz rozliczeń z ZUS. Doradzamy w sprawach podatkowych. Prowadzimy szkolenia bhp i opiekę p.poż. Przygotowujemy zeznania podatkowe i reprezentujemy klientów w zakresie uzgodnień z urzędami.

Zawodowo specjalizuję się w prawie pracy i ubezpieczeniach społecznych oraz w ustawach podatkowych. Prywatnie interesuję się psychologią, rozwojem osobistym, żeglarstwem, literaturą i muzyką. Najważniejsi są dla mnie ludzie, z którymi współpracuję i dobre samopoczucie w pracy. Dużą wagę przywiązuję do profesjonalizmu i rzetelności. W życiu codziennym staram się kierować obiektywizmem i indywidualnym podejściem do każdego człowieka.

 

Emka 5 Biuro Rachunkowości Sp. z o.o.
marzena@emka5.pl
www.emka5.pl

 


 

6d1137283ffb5496fe5885cf76bc4c34

Marta Szadowiak

Ludzka kreatywność jest największym zasobem

Richard Florida

Zajmuję się przede wszystkim public relations wydarzeń kulturalnych oraz szeroko rozumianą strategią komunikacji instytucji samorządowych i firm prywatnych. W działaniach współzałożonej przeze mnie agencji Projekt PR wykorzystujemy nowe media, w tym social media, nie rezygnując z wykorzystywania tradycyjnych form public relations jak media relations. Lubię dzielić się wiedzą i doświadczeniem z innymi prowadząc szkolenia z budowania wizerunku, relacji z mediami, a także z animacji kultury. Dbanie o edukację branży PR realizuję współtworząc cykl spotkań PoRobocie w Sopocie. Potrzeba społecznikowskiej aktywności znalazła swoje ujście w Fundacji Projekt: Kultura, której jestem prezeską.

Prywatnie jestem miłośniczką dobrych dźwięków – muzyka otacza mnie od chwili poczęcia. Lubię podróżować, a dzięki temu poznawać nowych ludzi, miejsca, smaki lokalnej kuchni. Żałuję, że doba ma tylko 24 godziny. Dlatego staram się je jak najintensywniej wykorzystywać.

 

Projekt PR sp. z o.o
marta@projektpr.pl
www.projektpr.pl

 


 

635e45fd4183f77b658c65d510932628

Jadwiga Szczęśniak

Każdą pracę należy wykonać tak, by następnego dnia się jej nie wstydzić.

Moja firma zajmuje się sporządzaniem sprawozdań finansowych i prowadzeniem ksiąg handlowych, ksiąg przychodów i rozchodów oraz rozliczaniem ryczałtu. Reprezentuje również firmy przed urzędem skarbowych. Jestem szefową biura, główną księgową i kieruję personelem firmy. Specjalizuję się w rozwiązywaniu zagadnień księgowych. Ściśle współpracuję ze Stowarzyszeniem Księgowych w Polsce oraz Ministerstwem Finansów.

Interesuję się turystyką i sportem. Lubię muzykę i dobrą książkę.

 

Adept – Biuro Usług Księgowych
adeptjadwiga@tlen.pl
www.adept.gda.pl

 


 

feaa28ca9808c2dfa9ae6cf082ee9698

Magdalena Witkiewicz

„Powiedz mi, a zapomnę. Naucz mnie, a zapamiętam. Zaangażuj mnie, a zrozumiem”

Benjamin Franklin

Chcę przeżywać życie w pełni. Angażuję się w każdy jego aspekt. Z całych sił staram się robić to jako matka, pisark, wcześniej właścicielka firmy marketingowej Efekt Motyla.

Wszystkie dziedziny mojego życia przenikają się, będąc inspiracją dla siebie wzajemnie. Dzieci są nieustającą zachętą do rozwijania firmy, książki są również moimi dziećmi, a doświadczenia zawodowe zapewne posłużą za inspirację do napisania kolejnej książki.

Za najważniejszą rzecz uważam zaangażowanie – swoje w wychowanie dzieci, czytelników w lekturę książek, a klientów moich klientów – w „polubienie” produktów i usług.

www.magdalenawitkiewicz.pl