20 lipca 2018

2. Śniadanie Mistrzyń – zapraszamy

Serdecznie zapraszamy na drugie spotkanie z cyklu „Śniadanie Mistrzyń”, organizowane przez Polskie Stowarzyszenie Kobiet Biznesu. Naszym gościem będzie Izabela Ryska – biotechnolog leków, laureatka Konkursu Gdyński Biznesplan 2017.
Zapraszamy 27.07. na godz. 9.00 do Kolonii Artystów w Gdańsku Wrzeszczu.
Izabela z ogromną pasją nie tylko tworzy naturalne kosmetyki, ale też wspaniale o nich opowiada. Pierwszym produktem stworzonym przez Izabelę była świeca do masażu. Różne je wersje mają już grono stałych wielbicielek – tymczasem Izabela wprowadza na rynek kolejne kosmetyczne cuda… Na pewno opowie o nich podczas spotkania. Zapytamy ją też o to, jak wyglądał start jej biznesu, czy ciężko przebić się na tak bogatym i różnorodnym rynku kosmetyków, gdzie i jak szuka inspiracji… 
A tak Izabela mówi o sobie:
„Chcę dać Ci zdrowie, spokój, relaks i odpoczynek. Martwię się o przyszłość i relacje międzyludzkie. Pragnę, abyśmy zwolnili tempo życia, poczuli, co dzieje się tu i teraz oraz zaznali harmonii ciała i ducha. Z masażu ciepłymi olejami można korzystać w salonie kosmetycznym i w domowym zaciszu. Warto zaangażować w to także naszą drugą połówkę. Dopieścimy nasze ciało, zrelaksujemy się i zbliżymy się do siebie. Zapraszam Cię do świata, który tworzę. Do świata harmonii i ciepła…” 
Spotkanie poprowadzi Anna Fibak – wiceprezeska zarządu Polskiego Stowarzyszenia Kobiet Biznesu, właścicielka agencji Fibak PR i partnerka PR agencji Around Brand Consulting. 
Wierzymy, że każda kobieta ma „mistrzowski gen”. Niektóre już osiągnęły mistrzostwo w wybranej dziedzinie, niektóre są na początku własnej drogi do mistrzostwa, niektóre chciałyby ten uśpiony jeszcze gen obudzić. Jesteśmy przekonane, że bez względu na to, do której grupy się zaliczymy, możemy sobie wzajemnie pomóc.
„Śniadanie Mistrzyń” to nie tylko okazja do wysłuchania interesującej prezentacji. To również czas na dyskusję z gościem, wymianę doświadczeń, dzielenie się inspiracjami i nawiązywanie nowych kontaktów. To także degustacja śniadaniowych przysmaków – tym razem o nasze podniebienia zadba Avocado Vegan Bistro & Cafe, a gościć nas będzie Kolonia Artystów.