23 października 2017

PSKB z Przedsiębiorczą Kobietą

Z przyjemnością informujemy, że Fundacja Studenckie Forum Business Centre Club, Region Trójmiasto, zaprosiła nas do objęcia patronatu nad projektem „Przedsiębiorcza Kobieta”. Bardzo cieszymy się na przyszłą współpracę. O szczegółach będziemy informowały na bieżąco na naszym profilu na FB (www.facebook.com/PSKBpl). 

„Przedsiębiorcza Kobieta” to cykl spotkań prowadzonych i organizowanych przez kobiety dla kobiet. Uczestniczkami spotkań są panie w różnym wieku – od studentek po aktywne zawodowo kobiety chcące rozwijać swoją osobowość, zdobywać umiejętności ułatwiające poruszanie się w świecie przedsiębiorczości. Celem projektu jest, aby kobiety nie bały się własnych możliwości i umiały je efektywnie wykorzystywać. Priorytetem dla organizatorek jest odejście od konwencji typowych szkoleń i stworzenie wydarzenia, które będzie stanowiło dla uczestniczek podstawę do nawiązywania nowych kontaktów oraz wymiany doświadczeń z osobami, które osiągnęły już sukces w biznesie.

Więcej o dotychczasowych wydarzeniach, które odbyły się w ramach projektu, można przeczytać tu: http://www.przedsiebiorcza-kobieta.pl/295/wydarzenia/18/Trjmiasto