16 czerwca 2017

Kobieta z pasją. Z miłości do zwierząt

Już po raz szósty zapraszamy na inspirujące spotkanie z cyklu „Kobieta z pasją”. Tym razem pod hasłem: „Z miłości do zwierząt”. W gościnnych progach Hotelu Haffner w Sopocie, współorganizatora wydarzenia, spotkamy się z Agnieszką Kępką i Ewą Gebert, niezwykłymi kobietami, których życie zawodowe i prywatne nierozerwalnie związane jest z szeroko pojętą opieką nad zwierzętami, edukacją dotyczącą postępowania ze zwierzętami, przywracaniem godności i należnego miejsca „braci mniejszych” w ludzkim świecie.

Spotkanie odbędzie się w środę 28 czerwca 2017 r. w godz. 18.00-20.00 w Hotelu Haffner w Sopocie. Poprowadzi je Beata Szewczyk – dziennikarka i prezenterka Radio Gdańsk.

Udział w wydarzeniu jest bezpłatny (wymagana rejestracja: https://kobietazpasjapskb.evenea.pl/),ale liczymy na Waszą hojność podczas prowadzonej w czasie spotkania zbiórki na pomoc poszkodowanym zwierzętom (m.in. zabranym z krótkich łańcuchów z pomorskich wsi), które obecnie są pod opieką OTOZ „Animals”.

Uwaga! Kochamy wszystkie zwierzaki, ale prosimy, by nie zabierać ich na spotkanie! Aby mogły „być z nami”, prześlijcie nam mailem ich zdjęcie (pskb@pskb.pl). Zdjęcia zostaną zaprezentowane podczas wydarzenia J

Agnieszka Kępka – znana szerokiej publiczności z audycji Radia Gdańsk „Psie porady”. Współzałożycielka szkoły dla psów Hauuu-Ward, biegła sądowa, behawiorystka, Międzynarodowa Sędzia Kynologiczny.

Ewa Gebert – współzałożycielka i prezeska działającego od 2001 r. Ogólnopolskiego Towarzystwa Ochrony Zwierząt „Animals”. Działalność OTOZ „Animals” obejmuje prawie cały kraj, dzięki inspektoratom zlokalizowanym w 26 miastach, w 11 województwach.

Idea humanitarnej ochrony zwierząt ma piękne tradycje, a w Polsce powoli rodzi się nowe pokolenie, które nie będzie traktować zwierząt jak rzeczy”.

Ewa Gebert (cytat z książki M. Sokołowskiej „Kobiety Gdyni z kraju i ze świata”).