17 maja 2017

Czas na kobiety w Gdyni

Zapraszamy na konferencję „Czas na kobiety w Gdyni”! Dyskusje i warsztaty odbędą się 24 maja w Pomorskim Parku Naukowo-Technologicznym w Gdyni. W panelu poświęconym sytuacji kobiet na pomorskim rynku pracy udział weźmie m.in. Anna Fibak, wiceprezeska zarządu PSKB. 

Aktywna kobieta to spełniona kobieta, to wyższa jakość życia jej i rodziny. Im więcej kobiet w firmach, tym lepsza kondycja firm. Im większe zawodowe zaangażowanie kobiet, tym lepszy rozwój kraju. A tym samym – im więcej pracujących kobiet, tym lepsza gospodarcza sytuacja w kraju. To stwierdzone. A więc… aktywizujemy kobiety! Pomagamy im/Wam odnaleźć się i wzmocnić na lokalnym rynku pracy. Stowarzyszenie Kongres Kobiet – największa kobieca organizacja pozarządowa w Polsce – ruszyła z ogólnopolskim projektem skierowanym do Was – do nas, kobiet. Program realizowany jest dzięki grantowi przyznanemu przez Fundację Coca-Coli z siedzibą w Atlancie.

KOBIETY, jeśli jesteście aktywne zawodowo, chcecie zmienić ścieżkę kariery, potrzebujecie wzmocnienia i wiedzy na temat Waszych praw, szans i możliwości, to dla Was jest ten projekt. Jeśli chcecie założyć własne firmy, czujecie się zagrożone wykluczeniem ze względu na wiek (50+) lub jesteście matkami chcącymi wrócić na rynek pracy, to dla Was też organizujemy nasze konferencje. Dajcie sobie szansę, przeczytajcie program tej najbliższej, w Gdyni, i rejestrujcie się! Bo teraz jest CZAS NA KOBIETY!

Szczegóły: https://www.kongreskobiet.pl/pl-PL/text/inicjatywy/czas_na_kobiety/gdynia