10 stycznia 2017

Osobowość Roku 2016 – Marzena Grochowska, wiceprezeska zarządu PSKB nominowana

Marzena Grochowska, wiceprezeska zarządu naszego stowarzyszenia, została nominowana do tytułu Osobowość Roku 2016 w kategorii działalność społeczna i charytatywna w plebiscycie organizowanym przez „Dziennik Bałtycki”. Jesteśmy dumne, gratulujemy nominacji i oczywiście głosujemy!

Nasza wiceprezeska otrzymała nominację za charytatywne wspieranie pomysłów i projektów kobiecych. Aby oddać głos na Marzenę Grochowską, należy wysłać sms o treści DG.137 na numer 72355.

Jak co roku „Dziennik Bałtycki” nagrodzi osoby, które w 2016 roku wyróżniły się szczególnymi osiągnięciami w różnych dziedzinach, postaci, które osiągnęły sukcesy i znacząco zasłużyły się swojej lokalnej społeczności. Tytuły Osobowość Roku 2016 zostaną przyznane w czterech kategoriach: kultura, działalność społeczna i charytatywna, samorządność i społeczność lokalna oraz biznes. Czytelnicy wybiorą laureatów osobno w Gdańsku, Gdyni, Sopocie i Słupsku oraz w każdym z 16 powiatów województwa pomorskiego. 
Przedstawiono już  kandydatów nominowanych przez redakcję i rozpoczęło się głosowanie. Nominacje Czytelników będą przyjmowane do wtorku, 17 stycznia i będą podlegać akceptacji redakcyjnej kapituły plebiscytu. Głosowanie potrwa do 30 stycznia br. Laureaci w każdej kategorii plebiscytu, w każdym mieście i powiecie, zdobędą tytuły Osobowości Roku 2016. Dodatkowo, na początku lutego zwycięzcy z miast i powiatów wezmą udział w wojewódzkim finale plebiscytu, w którym zachowując dotychczas zdobyte głosy, powalczą o tytuły Osobowości Roku Pomorza 2016 i dodatkowe, cenne nagrody. Pod koniec lutego w Gdańsku odbędzie uroczysta gala plebiscytu, podczas której laureaci ze wszystkich miast i powiatów, odbiorą piękne statuetki i dyplomy. Kilka dni później do całego nakładu „Dziennika Bałtyckiego” zostanie dołączony specjalny dodatek prezentujący wszystkich laureatów plebiscytu. 

Więcej informacji: http://www.dziennikbaltycki.pl/plebiscyt/osobowosc-roku/a/osobowosc-roku-2016-gdynia-wyniki,11658002/