20 lipca 2016

Zapraszamy na Kongres Kobiet Pomorza!

Już dzisiaj zapiszcie sobie w kalendarzach: 17 września 2016 r., w sobotę, spotykamy się z okazji naszego wielkiego święta – Kongresu Kobiet Pomorza w Europejskim Centrum Solidarności w Gdańsku!

Kongres Kobiet Pomorza, organizowany przez Trójmiejską Akcję Kobiecą, to merytoryczne spotkania, ciekawe prelegentki i prelegenci, ważne rozmowy (aż 10 paneli tematycznych do wyboru!) oraz wielka przyjemność płynąca z pozytywnej energii tylu fantastycznych osób w jednym miejscu!

Zabierz ze sobą na Kongres mamę, siostrę, koleżankę, męża, ojca i kolegę. Niech to będzie Wasz dzień – dzień ciekawych rozmów, ważnych wniosków i przemyśleń.

Udział we wszystkich wydarzeniach jest bezpłatny, jednakże wymagana jest REJESTRACJA: http://evenea.pl/imprezy/rozwoj-zawodowy-i-osobisty/gdansk/kongres-kobiet-pomorza-2016-128884/?source=directory

W trakcie rejestracji internetowej możecie wybrać TYLKO 2 PANELE TEMATYCZNE: jeden w bloku przedpołudniowym i jeden z bloku paneli popołudniowych.

Na Kongres zapraszamy już o 9.00 – aby spokojnie się zarejestrować, poznać się i od rana uczestniczyć we wszystkich wspaniałych atrakcjach jakie dla Was przygotowujemy.

Program i więcej informacji na stronie: https://kongreskobiet.pl/pl-PL/text/regiony/kongresy_regionalne/kongres_kobiet_pomorza

Partnerem Kongresu Kobiet Pomorza jest Europejskie Centrum Solidarności