16 marca 2015

Siła kobiet w biznesie – zapraszamy!

Polskie Stowarzyszenie Kobiet Biznesu serdecznie zaprasza na inspirujące spotkanie z dr Anetą Chybicką i dr Elżbietą Zubrzycką, autorkami niezwykłej książki „Siła kobiet w biznesie”.
„Każda kobieta, niezależnie od tego, jak dobrze myśli o sobie, po przeczytaniu tej książki będzie myślała jeszcze lepiej i znajdzie ku temu rzetelne argumenty” – mówią autorki.

Porozmawiamy z nimi między innymi o tym:
– czy kobiety sukcesu chętnie dzielą się swoimi doświadczeniami i przemyśleniami na temat drogi na szczyt
– czego możemy nauczyć się od bohaterek książki – kobiet, które w biznesie zajęły najwyższe stanowiska
– czy są typowo kobiece cechy, które wnoszą nową jakość do świata biznesu
– czego warto nauczyć się od mężczyzn
– co jest siłą, a co słabością kobiet
– jak odkryć swoje silne strony i zyskać pewność siebie.

 

Spotkanie odbędzie się 8 kwietnia br., o godz. 17.30, w Zatoce Sztuki w Sopocie (al. F. Mamuszki 14).Wstęp na spotkanie jest bezpłatny – wymagana jest rejestracja na http://silakobiet.evenea.pl/

Doktor Aneta Chybicka – psycholog, certyfikowana trenerka, coach i dyrektor merytoryczna firmy szkoleniowo-doradczej Instytut Miasta. Prowadziła szkolenia dla CIMIC NATO, największych firm energetycznych, banków i organizacji pozarządowych. Autorka wielu publikacji naukowych i popularnonaukowych. Zapalona podróżniczka i badaczka postaw wobec płci w kontekście różnych kultur. Mama trzech synów, wolontariuszka.

Doktor Elżbieta Zubrzycka – biolog i psycholog. Pracowała jako terapeuta, wykładała psychologię na Uniwersytecie Gdańskim. W 1990 roku założyła Gdańskie Wydawnictwo Psychologiczne. Jest autorką książek popularnonaukowych i ponad dwudziestu książek dla dzieci, z których pięć zostało lekturami szkolnymi. Ma trzech synów. Świetnie jeździ na nartach, nieźle gra w tenisa, lubi pływanie, spacery oraz rowerowe wycieczki.