25 lutego 2014

Głosujemy na Magdalenę Witkiewicz

Magdalena Witkiewicz, pisarka, bizneswoman, żona, matka  dwójki rozkosznych dzieciaków i – co nas niezmiernie cieszy – członkini PSKB, została nominowana do tytułu Businesswoman Roku 2013. Głosujmy na Magdalenę! Wystarczy wysłać sms!

Tak sama Was do tego zaprasza, a my przyłączamy się do tego zaproszenia!

Dzień dobry:)
Spotkał mnie ogromny zaszczyt. Zostałam nominowana do tytułu Businesswoman Roku 2014. I z taką pewną nieśmiałością przyjęłam to wyróżnienie, aczkolwiek nie wiem, czy zasługuję.

Gdy otrzymałam tę propozycję, to z pewnym wahaniem odpowiedziałam pani redaktor naczelnej, że co ja jestem za businesswoman… Nawet firmę zamknęłam.

Usłyszałam, że w wolnym zawodzie, jakim jest pisarz, też można być businesswoman. I chyba pani redaktor miała rację.

Rok 2013 naprawdę był dla mnie rokiem przełomowym. Nowe książki, bestsellery, duże nakłady, nagrody, nowe kontakty, tłumaczenia, reprezentowanie Polski na Międzynarodowym Festiwalu Literatury Dziecięcej na Litwie, mogłabym wymieniać długo…

Poza tym, jakby nie patrzeć, każda książka jest pewnego rodzaju projektem. Można do niej podejść dokładnie tak, jak do zarządzania wielkimi projektami w biznesie. Najpierw trzeba zbadać rynek, potem zobaczyć jakie są potrzeby czytelniczek, a jedną z zasad fajnego biznesu, jest odpowiadanie na potrzeby odbiorców. Potem marketing. Wszystko dokładnie przemyślane. Tak, by wszyscy byli zadowoleni.

Czy obdzieram tym sposobem literaturę z walorów twórczych? Ależ skądże!

Piszę to, co mi w duszy gra. To, co czuję. A że czuję to, czego oczekują ode mnie czytelniczki, cieszy mnie niezmiernie! I dziękuję Wam wszystkim.

Chyba pisarz nie był jeszcze postrzegany przez pryzmat biznesu?

Proszę – oddajcie na mnie głos – nie mam szans wśród tych prawdziwych busineswoman, które stukają obcasami biegając po wielkich korytarzach korporacyjnych, ani wśród tych, które prężnie prowadzą firmę, podpisując kontrakty z wieloma zerami na koncie. I też wśród nich ciężko mi w ogóle myśleć o sobie jako o busineswoman. Ale chciałabym pojechać na galę. Dla inspiracji:) By pooddychać światem biznesu i być może stworzyć dla Was kolejną fajną powieść.

SMS o treści AT.BR.3 pod numer tel. 73068

(Koszt sms 3,69 zł z VAT)

Głosowanie trwa od 20.02.2014 r. do 20.03.2014 r. Wśród głosujących będą rozlosowane cenne nagrody.

Liczę na Was!!!:)

Magda

Więcej informacji o konkursie tutaj: http://www.businesswomanlife.pl/bwroku/#Poznaj profile