14 listopada 2013

Kobieta z pasją – Kobieta na scenie

Polskie Stowarzyszenie Kobiet Biznesu zaprasza na czwarte już spotkanie z cyklu „Kobieta z pasją” – tym razem pod hasłem „Kobieta na scenie”. Naszym gościem będzie znana, ceniona i niezwykle popularna, jednym słowem fantastyczna, aktora – Katarzyna Figura. Rozmowę poprowadzi Beata Szewczyk, dziennikarka i prezenterka Radia Gdańsk.

Spotkanie odbędzie się 27 listopada w Hotelu Haffner w Sopocie. Zapraszamy na godz. 17.30. Ponieważ liczba miejsc jest ograniczona, prosimy o rejestrowanie się na adres pskb@pskb.pl

Podczas spotkania spróbujemy odpowiedzieć na pytania: Czy aktorstwo to rzemiosło czy sztuka? Ile w nim pasji? Czy aktorzy noszą maski tylko na scenie czy również w życiu? Gdzie kończy się świat teatralnej i filmowej iluzji, a zaczyna się prawdziwe życie? Czy to życie w światłach sceny, planu filmowego, kuszącym błysku fleszy? Czy ciężka codzienna praca? Oczywiście, zapytamy też naszego gościa o to, jak czuje się po przeprowadzce do Trójmiasta i czym Gdynia, Sopot i Gdańsk wygrywają z Warszawą.

Wydarzeniu będzie towarzyszyć zbiórka funduszy na rzecz Fundacji Hospicyjnej, wspierającej między innymi Hospicjum im. ks. E. Dutkiewicza SAC w Gdańsku.

Program

g.17.30-18.00

Rejestracja uczestniczek

Podczas rejestracji: poczęstunek, możliwość zapoznania się z ofertą Partnerów

 g.18.00-19.30

Spotkanie z Katarzyną Figurą – prowadzenie: Beata Szewczyk (Radio Gdańsk)

W trakcie rozmowy możliwość zadawania pytań będą też mieli uczestnicy spotkania

g.19.30-20.00

Loteria wizytówkowa i zakończenie spotkania